Опозиція склала рейтинг невиконаних обіцянок Кличка. Інфографіка


Фракція Київради "Об’єднання Самопоміч" заявляє, що мер Києва Віталій Кличко не виконує свої обіцянки.

"Рішення, прийняті Київрадою, ігноруються, або з незрозумілих причин відтерміновуються виконавчим органом – КМДА. Це відбувається через повну відсутність контролю виконання ухвалених рішень", - заявив депутат Максим Гапчук.

"Обєднання Самопоміч" склало рейтинг ТОП10 невиконаних рішень Київради мером Кличком.

Зокрема, наголосив Гапчук, до 20 серпня голова КМДА, згідно з рішенням Київради, мав перевірити діяльність всіх посадовців на їх відповідність займаним посадам, вчинення ними протизаконних дій, дати кожному оцінку і доповісти на сесії міськради. Однак це рішення досі не виконано.

А також подати бюджет 2014 року з врахуванням заходів по економії (виходячи з реальної ситуації, в тому числі в країні) та встановити щомісячний контроль над доходами з місць для паркування, що могло б принести додатково 10 мільйонів гривень.

Крім того, мер мав виконати низку рішень Київради до 1 вересня, однак станом на 27 вересня нічого не зроблено.

Зокрема, КМДА мала провести інвентаризацію комунального; внести пропозиції щодо об'єднання комунальних підприємств спорідненої діяльності, які працюють неефективно; провести аудит роботи комунальних підприємств та надати пропозиції по оптимізації структур (скорочення людей) та підвищенню ефективності.

Також до 1 вересня виконавчий органі Київради мав оптимізувати витрати комунальних підприємств, щоб зекономити 19 мільйонів гривень, та підприємств соціальної сфери, щоб зекономити 67 мільйонів гривень.

Крім того, мерія мала оптимізувати видатки по програмі "Сприяння місцевому самоврядуванню та розвитку громадського суспільства у м. Києві на 2012 - 2016 роки", щоб зекономити 0,5 мільйона гривень.

Та забезпечити економію не менше 1% коштів від затверджених лімітів споживання енергоносіїв та комунальних послуг для бюджетних установ (економія мала б становити 9,4 мільйона гривень).

Також влада мала б зупинити продаж чи списання активів, які знаходяться на балансі комунальних підприємств та бюджетних організацій.

 Клікніть, щоб збільшити 

"Контроль мав бути постійний, але його немає. економія не відбувається. Ми не маємо жодних оцінок і не бачимо жодних дій, направлених на виведення комунальних підприємств на ефективнішу роботу. Тобто всіх все влаштовує в КМДА?", - обурився Гапчук.

Він додав, що "Об’єднання Самопоміч" буде вимагати посилення виконавчої дисципліни та прийняття регламенту по постійному моніторингу статусу виконання рішень Київради.

Як відомо, раніше кияни назвали найбільші невдачі Клички за перші сто днів роботи на посаді мера. Зокрема, основною поразкою міського голови вважають кадрову політику - призначення на керівні посади у мерії бізнесменів, родичів регіоналів та "людей Сергія Льовочкіна".

17 вересня Кличко прозвітувіав про 100 днів роботи. Мер переконаний, що "у першому раунді його команда перемогла".

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
Коментарі - 8
Radyslav Dutka _ 27.09.2014 20:09
Bogdan Halimonchuk:
.
Обкрадають Львів сволотівці,які повсюду мають більшість.
Дурню, де у Свободи в Львові більшість? Ба навіть в ЛМР у Свободи нема 50%. Я вже не говорю про те, що органи виконавчої влади на місцях, які, власне, і мають реальну владу на місцях повністю утворюються за подання міського голови, в нашому випадку Садового. Ляпнув аби ляпнути, безмізке.
Serg Gres _ 27.09.2014 15:12
Sergiy Hrytsenko:
На рахунок Клічка писати не буду, киянам вирішувати, а от за самопоміч можу сказати як мешканець м. Львова. Не ведіться на самопоміч і Садового, ця хитра потвора вже 2 термін обкрадає Львів і ще й піариться.
Назовите, кто конкретно из приведенного ниже списка (первая 30-ка из списка "Самопоміч", Садового не учитываем т. к. он под № 50) обворовывал Львов:

Анна Гопко
Семен Семенченко
Алексей Скрипник
Оксана Сыроед
Виктор Кривенко
Ирина Суслова
Павел Кишкар
Алена Бабак
Александр Данченко
Наталья Веселова
Елена Сотник
Олег Лаврик
Егор Соболев
Ярослав Маркевич
Иван Мирошниченко
Андрей Журжий
Остап Еднак
Игорь Диденко
Татьяна Острикова
Александр Опанасенко
Руслан Сидорович
Виктория Войцицкий
Виктория Птичник
Владислав Воскресенский
Ирина Сисоенко
Лев Пидлисецкий
Роман Семенуха
Олег Березюк
Павел Костенко
Анна Романова
Bogdan Halimonchuk _ 27.09.2014 14:50
Sergiy Hrytsenko:
На рахунок Клічка писати не буду, киянам вирішувати, а от за самопоміч можу сказати як мешканець м. Львова. Не ведіться на самопоміч і Садового, ця хитра потвора вже 2 термін обкрадає Львів і ще й піариться.
Обкрадають Львів сволотівці,які повсюду мають більшість.
Sergiy Hrytsenko _ 27.09.2014 13:21
На рахунок Клічка писати не буду, киянам вирішувати, а от за самопоміч можу сказати як мешканець м. Львова. Не ведіться на самопоміч і Садового, ця хитра потвора вже 2 термін обкрадає Львів і ще й піариться.
Чего вы пристали? Мэр занят продажей земли. Нет ничего важнее.
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте