Чверть депутатів Київради ідуть на вибори до ВР. Прізвища. ОновленоВасиль Гацько балотується до ВР. Фото з сайту ДемАльянсу

33 зі 120 столичних депутатів балотуватимуться до Верховної ради на виборах 26 жовтня.

З них – 14 "ударівців", по 3 депутати від "Свободи", "Батьківщини" та "Радикальної партії", пише "Сегодня".

Також хочуть проміняти крісло Київради на парламентське по одному депутату від "Нового життя", "Демальянсу", "Єдності" та 5 самовисуванців.

Зокрема, покинути Київраду хочуть "ударівці": Ігор Баленко, Геннадій Ільїн, Олег Калініченко, Володимир Каретко, Руслан Кисіль, Олег Костюшко, Ігор Кононенко, Олена Матузко, Андрій Мельничук, Максим Микитась, Валентин Мондриївський, Рена Назарова, Сергій Федореченко, Олександр Грановський.

Також мріють зайняти парламентське крісло "свободівці": Руслан Андрійко, Петро Кузик та Юрій Левченко, депутати "Батьківщини": Володимир Бондаренко, Ігор Луценко та Тетяна Меліхова, депутати "Радикальної партії": Андрій Лозовий, Ігор Мосійчук та Юрій Сухин.

Від "Громадянської позиції" балотуються Дмитро Бондаренко та Роман Головня, від "Демальянсу" - Василь Гацько, від "Нового життя" - Ігор Федоренко, від "Єдності" - Олександр Омельченко.

Також, за даними "Сегодня", ідуть на вибори 5 самовисуванців: Олександр Пабат, Вадим Столар, Олександр Супруненко, Віктор Павлик та Сергій Кримчак.

Щоправда, у Демократичній партії України "Українській правді.Київ" заявивли, що інфорамція про балотування Кримчака і Павлика неправдива. 

"Депутати Кримчак і Павлик не йдуть на вибори і не збиралися", - наголосили у прес-службі. 

Як відомо, раніше секретар Київради Олексій Резніков заявив, що 41 депутат міськради розглядає можливість своєї участі у виборах до Верховної Ради.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ