Кличко хоче заробити на землі "сотні мільйонів"Фото з facebook УДАРу

Мер Києва Віталій Кличко переконаний, що проведення земельних аукціонів у Києві принесе столичному бюджету сотні мільйонів гривень.

Про це він заявив ефірі телеканалу "Київ", повідомляє сайт Кличка.

За словами міського голови, за останні 6 років у Києві не проводилося жодного земельного аукціону, а ділянки виділялися непрозоро.

"У результаті накопичилося 3 тисячі кадастрових справ щодо приватизації, оренди та продажу землі, відносно яких треба ухвалити рішення. І бюджет міста недоотримав значні кошти. Проведення ж земельних аукціонів у Києві принесе столичному бюджету сотні мільйонів гривень", - наголосив міський голова.

За словами мера, розгляд земельних питань у киян асоціюється із резонансними корупційними схемами попередньої влади, коли протягом лише одного засідання було вкрадено ледь не третину столичної землі.

Сьогодні ж, запевнив Кличко, усі земельні питання у Києві вирішуються відкрито та прозоро. 

Раніше Кличко заявив, що через земельні махінації міський бюджет Києва щороку втрачає до 50 мільярдів гривень.

Водночас депутат Київради Олександр Пабат натякнув, що Кличко повторює практику попередньої влади, бо практично 100% порядку денного сесії Київради 4 вересня складають "земельні питання". Більше того, за його словами, на президії 26 серпня, не обговорюючи внесли ще 30-40 питань по землі.

На засіданні Київради 4 вересня навіть виникла сутичка через прохання депутатів зняти з розгляду земельні питання, внесені наспіх.

4 вересня Київрада виставила на земельні торги 6 ділянок у різних районах Києва.

На початку серпня заступник голови КМДА Павло Рябікін заявив, що у Києві знову будуть проходити земельні аукціони. Перший аукціон планують провести до кінця осені. 

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ