Паркан на Бажана перетворили на велетенський прапор. ФОТО

25.08.2014  11:28

1 2 3 4 5

24 серпня на проспекті Бажана пройшов патріотичний флеш-моб – бетонний паркан загальною площею 728 кв.м. розфарбували у синьо-жовтий колір.

Про це у Facebook написав голова Дарницької РДА Геннадій Синцов. 

В акції могли взяти участь усі охочі.  

Як відомо, кияни вже давно взялися наводити лад не лише у своїх під’їздах, а й у дворах будинків і просто на вулицях міста.

Люди вирішили фарбувати мости у кольори прапора, а сходи і лавки у кольори веселки. Так, один з дитмайданчиків у Святошинському районі столиці перетворився на справжню казку. 

На Теремках киянин Дмитро, надихнувшись картинками красивих розмальованих під’їздів і будинків, вирішив прикрасити вхід до свого будинку на вулиці Заболотного.

Зокрема, уже пофарбували міст на Русанівці, міст на Одеській площі та Московський  міст. До того великий прапор з’явився на Оболонській набережній.

А наприкінці червня на вулиці Жилянській у столиці з’явився патріотичний паркан. 

Ще раніше столичні мешканці взялися розфарбовувати під’їзди житлових будинків у патріотичному стилі.

Також "патріотичні" лавки.  з’явились біля КПІ.  А креативні мешканці 9-поверхівки у Солом’янському районі столиці "патріотично" утеплили свою квартиру. На стіні будинку з’явився величезний прапор України з гербом.

Також кияни взялися прикрашати власні будинки, розписуючи стіни національними орнаментами, квітами та "шевченковими хатами".

Чимало будинків розфарбовані дивовижними візерунками, а деякі під'їзди взагалі нагадують музей. 

Також по Києву клеять веселі оголошення, щоб підняти людям настрій.

Фото з Facebook Синцова

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ