Біженців, які живуть у Пущі-водиці, залишили без газу


У санаторії "Джерело" в Пущі-Водиці, де проживають переселенці із Криму та Донбасу, вимкнули газ, який використовувався для підігріву води.

Про це повідомив народний депутат Олександр Бригинець.

За його словами, газ вимкнули за борг у 8 тисяч гривень.

"Наразі в санаторії проживає 192 людей, з них 61 дитина – 11 дітей до року, 6 немовлят", - цитує нардепа його прес-служба.

"Режим економії і режим вимоги до вчасної оплати за енергоносії в період, коли країна знаходиться в енергетичній скруті, дуже важливі, але переселенці ніяк не в меншій скруті. Тому демонструвати на їхньому прикладі вміння відключати – це не найкращий вчинок", - сказав Бригинець. 

Депутат впевнений, що якби у вигнанців Донбасу були можливості, то вони би точно "скинулися" по 40 гривень і оплатили заборгованість. Але, на жаль, такої можливості ні у переселенців цього санаторію, ні в інших немає. 

"Поки Уряд буде розбиратися, яким чином відшкодовувати згадані та інші витрати, я звертаюся до "Київгазу" та мера міста Віталія Кличка із проханням врегулювати це питання. Впевнений, вирішити його можна", - підсумував Бригинець.

Як відомо, раніше Кличко попередив киян, що осінній період у столиці буде непростий: доведеться економити, як природний газ, так і електроенергію.

Як відомо, "Нафтогаз" дав доручення відключити від газопостачання ПАТ "Київенерго" і низку інших підприємств теплокомуненерго, які продовжують накопичувати борги за спожите паливо.

10 липня "Київенерго" погасило третину боргу перед НАК "Нафтогаз України" за спожитий газ, заплативши 766 мільйонів гривень.

14 липня "Київенерго" перерахувала НАК "Нафтогаз України" 35 мільйонів гривень за спожитий газ.

З 23 червня у заручниках ситуації залишаються 754 будинки Києва. Їм "Київенерго" відключила гарячу воду через борги ЖЕКів. Мовляв, через великі борги ЖЕКів "Київенерго" не може розрахуватися зі своїми боргами.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ