Мешканці Позняків за півгодини знесли і спалили будівельний паркан. ФОТОМешканці столичних Позняків за короткий час розібрали і спалили будівельний паркан по проспекту Бажана.

Як повідомляє "Сегодня", у середу забудовник встановив дерев'яний паркан навколо невеликої зеленої зони, яка відокремлює проспект Бажана від дитячого майданчика. 

Відповідно до встановленого на паркані паспортом майданчика, тут мали побудувати офісно-торгово-розважальний центр і заклад громадського харчування. 

Не встиг забудовник встановити паркан, як ...

Ділянку під будівництво відвели ТОВ "Ново-Комерцбуд" ще в 2009 році. Представник забудовника, що перебував на місці будівництва заявив, що всі документи у них в порядку.  

набігли обурені жителі і почали все трощити  

Однак це не зупинило обурених місцевих жителів. 

Будівельний паркан розібрали на секції,  

Упродовж півгодини кілька десятків місцевих жителів, футбольні фани "Динамо" та представники сотні Майдану С-14 знесли дерев'яний паркан, з якого влаштували вогнище. 

 склали і ...

За словами присутніх, підпалити гору із секцій огорожі допомогла місцева пенсіонерка, яка купила суміш для розведення багаття на сусідній автозаправці, відзначає видання.  

 підпалили
Кажуть, влаштувати вогнище допомогла місцева бабуся 

Пожежникам, які прибули на місце події, деякий час не давали гасити вогонь, бажаючи знищити всі секції паркану. Після того, як натовп трохи розійшлася, пожежники приступили до виконання своїх обов'язків. 

Люди відстояли своє право на зелену зону біля дому. Щоправда, чи надовго? 

Фото "Сегодня"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ