Київрада обрала собі секретаря. ФОТОСтоличні депутати обрали секретарем Київської міськради відомого адвоката Олексія Резнікова.

На засіданні його підтримали 93 депутати, повідомляє УНІАН

16 депутатів голосували проти цієї кандидатури, а 0 утрималися.

Водночас, депутат Київради від фракції "Батьківщина" Ігор Луценко повідомляє у Facebook, що депутат Тетяна Меліхова нібито утрималася.

Він також зазначив, що Резніков – "компромісна фігура між "порошенківцями" та "кличківцями" в УДАРі".

Під час обговорення кандидатури Резніков запевнив депутатів, що готовий відмовитись від свого адвокатського бізнесу в разі обрання його на посаду.

Він заявив, що подасть заяву про вихід зі складу адвокатської контори, в якій він є співвласником, а також пообіцяв, що ця компанія ніколи не буде укладати договори з Київрадою.

Олексій Резніков, фото з сайту ВРЮ

Також Резніков підкреслив, що є забезпеченою людиною і тому працюватиме виключно в інтересах громади Києва, а не особистих.

"Я забезпечена людина і мій дохід дозволяє мені не дивитися "на сторону - ліву чи праву", - заявив Резніков.

За його словами, згідно з декларацією, яку він подав як кандидат у депутати в 2013 році, його заробіток склав 23 млн грн, з якого сплачено всі податки.

Також Резніков зазначив, що збирається відвідувати всі базові засідання постійних комісій Київради, щоб давати відразу відповідні доручення секретаріату Київради, аби проект якнайшвидше потрапляв для голосування в сесійну залу.

Як відомо, Резніков - заслужений юрист України, член Вищої ради юстиції. Був депутатом Київради минулого скликання, балотувався від блоку Миколи Катеринчука.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ