Керівником радників Кличка став бізнес-партнер Фірташа і ЧерновецькогоФото gazetavv.com

Керівником групи радників новообраного мера Києва Віталія Кличка став забудовник Ігор Ніконов, президент групи компаній "К.А.Н. Девелопмент".

Про це "Українській правді. Київ" повідомило джерело в оточенні Кличка.

За словами співрозмовника, 6 червня мер зібрав усіх начальників департаментів, управлінь, комунальних підприємств і представив їм кількох людей зі своєї команди.

"Як керівника групи своїх радників Кличко представив Ніконова. Кажуть, йому пропонували бути першим заступником, але той відмовився", - розповів співрозмовник.

Також, за словами джерела, Кличко представив Володимира Бондаренка (однофамілець голови КМДА), як керівника апарату Київради.

"Це те що називається "керуючий справами", Володя Бондаренко – молодий хлопець, який з 2006 року був керівником апарату фракції "УДАР" у Київраді. Він не депутат, але дуже розумний юрист. Був адвокатом Кличка у всіх судових процесах проти регіоналів і Черновецького", - пояснив співрозмовник.

Він також відзначив, що серед іншого на зустрічі у п’ятницю, усім присутнім повідомили, що з 6 червня усі платіжні доручення повинні отримати візу патронажної служби мера.

Як відомо, група "К.А.Н. Девелопмент" збудувала низку житлових комплексів у столиці. Зокрема, Diamond Hill, "Паркове містечко", ТРЦ Ocean Plaza, "Комфорт Таун", Arena City, офісний центр "Парус" та інші.

Також Ніконова вважають бізнес-партнером родини Черновецького та Дмитра Фірташа.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ