У столиці на три дні обмежать рух транспорту. Список вулиць


30, 31 травня та 1 червня під час проведення загальноміських заходів, присвячених дню Києва, буде обмежено рух транспорту у кількох районах міста.

Як повідомляє прес-служба ДАІ Києва, таке рішення прийняте з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та охорони громадського порядку.

Зокрема, 30 травня, під час проведення Міжнародних змагань "Race Horizon Park" з велосипедного спорту з 9.00 до 14.00 буде заборонено рух за маршрутом: проспект Голосіївський - вулиця Голосіївська - проспект Науки - вулиці Блакитного - Генерала Родимцева - Героїв Оборони (велогонка по колу). 

31 травня у зв’язку з проведенням Міжнародної велогонки на шосе з 10.00 і до закінчення заходів (орієнтовно до 12.00) планується перекриття руху на вулицях: Велика Васильківська - Ковпака – Антоновича - Панаса Любченка - Велика Васильківська - Льва Толстого (розворот) - Велика Васильківська та у зворотному напрямку.

А з 8.00 до 12.00 у зв’язку з проведенням параду велосипедистів "Велодень" рух буде тимчасово заборонений за маршрутом: Софіївська площа - вул. Володимирська - Л. Толстого - Терещенківська – бульвар Т. Шевченка - вул. Володимирська - площа Михайлівська (дитячий заїзд). 

Також обмеження в русі діятимуть на наступних вулицях (дорослий заїзд): Софіївська площа - вулиця Володимирська - Льва Толстого – площа Льва Толстого - Велика Васильківська - Бессарабська площа - бульвар Тараса Шевченка - вулиця Володимирська - Михайлівська площа - вулиця Михайлівська - вулиця Трьохсвятительська (пішки) - Європейська площа - Володимирський узвіз - вулиця Набережно-Хрещатицька - Набережно-Рибальська - Московський міст, парк Дружби Народів. 

Крім того, 31 травня на Оболонській набережній під час проведення концертної програми та шоу феєрверків з 12.00 буде тимчасово перекрито рух усіх видів транспорту на вулиці Прирічній. 

Також, у суботу з 8.00 і до закінчення проведенням відкритого чемпіонату Києва з повітроплавання на Михайлівській площі буде припинено рух транспорту.

У неділю, 1 червня з 9.00 до 14.00 на час проведення Міжнародних змагань з велоспорту на шосе буде перекрито рух за маршрутом: вулицями Миколи Грінченка - Кіровоградська - Червонозоряний проспект – Андрія Головка, Солом’янська та Протасів Яр.

Державтоінспекція міста Києва просить автомобілістів з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, планувати свої маршрути з урахуванням зазначених обмежень та неухильно дотримуватись ПДР. 

 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ