Близько 200 "тітушок" вигнали зі скверу противників забудови ФОТО. ВІДЕО


Вранці на жителів столичного мікрорайону Березняки, які виступають проти знищення скверу на вул. Серафимовича, 6а, було здійснено напад молодиками.

Про це "Українській правді" повідомили активісти.

150-200 молодих людей спортивної статури, завезених забудовником ТОВ "Тельбін ІВА", знищили наметовий протестний табір, який знаходився у сквері.

Фото Ірини Ковальчук із сторінки у Facebook "За сквер на Серафимовача

Людей із застосуванням грубої фізичної сили вигнано із зеленої зони.

Фото Anatol Velimovsky

Як відомо, вже місяць березняківці проводять безстрокову акцію протесту проти забудови "зеленої зони", яка є природним бар'єром, що відокремлює мікрорайон від проспекту Возз'єднання, одного з найбільш завантажених автошляхів Києва.

Березняківці, обурені діями компанії, яка за 11 років господарювання повністю занедбала сквер, а тепер планує  побудувати торговельний комплекс без урахування громадської думки, 13 липня знесли ворота до скверу і встановили наметове містечко, чергування в якому велося цілодобово.

Ділянка за адресою вул. Серафимовича, 6а була відведена ТОВ "Тельбін ІВА" у грудні 2002 року для будівництва торговельного комплексу. Договір про оренду був підписаний у липні 2003 року гендиректором ТОВ "Тельбін ІВА" Валерієм Іщенко, який наразі є народним
депутатом від "Удару".

Під час зустрічей з мешканцями представники "Удару" підтвердили його причетність до компанії-забудовника в минулому. Зараз, за їх твердженнями, вони засуджують забудову скверу.

Українська правда

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ