ГПУ непомітно забрала територію сусідніх будинківМешканці будинків по вулиці Різницькій скаржаться, що Генпрокуратура зазіхає на їхню прибудинкову територію.

Про це пише в Facebook журналіст Ольга Червакова.

"Київрада в останній день своїх легітимних повноважень ухвалила одіозне і вочевидь протиправне рішення. Рішенням КМР від 22.05.13. Генпрокуратурі була надана ділянка для експлуатаціі та обслуговування нового адміністративного будинку по вул Різницька 13/15 (Д-6630). Але мешканці прилеглого житлового будинку (Різницька,11) дізналися, що ця ділянка - їхній двір! Людям сказали, що клумбу з квітами та дитмайданчик зруйнують бульдозером", - написала журналіст.

 
 

У п’ятницю люди разом з народним депутатом Іриною Геращенко прибули на прийом в ГПУ.

фото з Facebook Ірини Геращенко

Мешканці прилеглих до Генпрокуратури будинків вимагали від прокуратури не чіпати їхню прибудинкову територію.

За словами Геращенко, вдалося досягти домовленості про зустріч представників ГПУ з мешканцями будинків щодо впорядкування дворів.

Як відомо, мешканці будинків більше 2 років скаржаться на будівництво ГПУ. Спочатку його вели у три зміни, зокрема і в нічний час. Потім у будинках з'явились тріщини, а навесні в одному з будинків проломився дах. Мешканці вважають, що дах зачепив кран, що працює на будівництві ГПУ. У відомстві це заперечують.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ