Попов обіцяє станцію метро "Теремки" до Дня незалежності


Кінцева станція підземки на Теремках все ж запрацює до Дня Незалежності, вважає голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов.

Такий висновок він зробив, проінспектувавши хід будівництва станції та поспілкувавшись із працівниками Київметробуду, повідомляє прес-служба КМДА.

"Ми намагатимемося відкрити нову станцію метрополітену Теремки до Дня Незалежності. Це не просто з різних причин і, передусім, через перебої з фінансуванням. Але наразі термін введення станції в експлуатацію ми не переносимо", - сказав Попов.

"Є порозуміння з урядом, на рівні прем’єр-міністра розглядається питання щодо остаточного фінансування будівництва протягом найближчого часу. За таких умов ми встигнемо до запланованого терміну відкриття", - заявив він.

"У професійності метробудівців я не сумніваюсь. Те що я побачив сьогодні – додає оптимізму, станція вже зараз практично готова", зазначив Попов.

Наразі на станції тривають оздоблювальні роботи: на стінах вкладають мозаїку, підлогу завершують встеляли мармуром.

З підземки буде чотири виходи, тут також запроектовано ліфти та пандуси для людей з особливими потребами.

Посередині платформи вже розпочали встановлювати освітлювальні та вказівні опори, тут так розташують кругові лавки та торшерні люстри.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ