Попи знову зазіхають на Десятинний провулокУ вівторок зранку о 8:00 на Десятинний провулок,3-5, де було зупинено незаконне будівництво у буферній зоні собору Святої Софії Київської, повернулися будівельники та працює екскаватор.

Про це повідомляє киянка Діна Герцрікен.

За словами пані Герцрікен, це представники фірми "Інтегралбуд", пише "Свідомо" .

 
 
 

"Зараз працює екскаватор. Він нібито потрібен після завершення робіт археологів", - пише жінка на своєму фейсбуці. Міліція вже пересвідчилася, що у будівельників є дозвіл Держархбудінспекції від 18 червня, за словами місцевої мешканки. Жінку обурює, що чиновники видають такі дозволи попри те, що є судові заборони.

Київський патріархат програв вже другий суд щодо незаконної забудови землі історико-культурного призначення на Десятинному провулку 3-5. Патріархатом було зруйнувано два історичні будинки на провулку Десятинному і розпочато будівництво, хоча жодних дозволів та рішень Київради на це не було. Зусиллями правозахисників будівництво було зупинене. На цьому місці також знесли два будинки 19-го століття. У 2009-ому році столичні археологи знайшли тут фундамент палацу князя Володимира Великого.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ