Справу про смерть Індила в міліції направили на новий розглядКиївський апеляційний суд направив на новий судовий розгляд кримінальну справу за фактом загибелі студента Ігоря Індила.

Таке рішення суд ухвалив у задоволення апеляційної скарги прокуратури Києва, повідомила держзвинувач у справі Наталія Сьома, інформує прокуратура Києва.

За її словами, суд розглянув апеляцію державного обвинувача на постанову Деснянського райсуду від 15 березня 2013 року, якою справа за фактом смерті Індила була направлена на додаткове розслідування.

За словами Сьоми, вказаним рішенням районний суд безпідставно направив справу на додаткове розслідування. 

"До того ж Апеляційний суд у січні цього року вже скасував попередню аналогічну постанову районного суду та визнав, що справа підлягає судовому розгляду", - зауважила прокурор.

Погоджуючись із аргументами держзвинувача, Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції та направив кримінальну справу на новий судовий розгляд.

Як відомо, в ніч на 18 травня 2010 року студент Ігор Індило помер у приміщенні Шевченківського райуправління міліції.

28 травня 2010 року за вказаним фактом прокуратура Шевченківського району порушила кримінальну справу. Обвинуваченими у справі є двоє працівників міліції. 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ