Киянам у вівторок почнуть вимикати опалення


У Києві з вівторка, 16 квітня, почнуть вимикати подачу тепла в житлові будинки у зв'язку із завершенням опалювального сезону в місті.

Про це УНІАН повідомили в Київській міській держадміністрації з посиланням на підписане відповідне розпорядження.

Раніше, 8 квітня, директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда заявив, що згідно з прогнозами, продовжувати опалювальний сезон в Києві не має потреби, оскільки до середини квітня в місті і області встановиться достатньо висока температура повітря.

"Для Києва опалювальний сезон закінчується у середині квітня, тобто приблизно 15 квітня. Виходячи з прогнозу погоди, який ми можемо скласти сьогодні, в період з 12 по 17 квітня температура повітря перевищуватиме плюс 8 градусів, тому у Київської міської адміністрації будуть всі підстави, щоб почати період відключення від опалення практично по всьому місту", - сказав тоді він.

А за кілька днів до цього завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту Вазіра Мартазинова попереджала про суттєве похолодання у середині квітня і ймовірну необхідність продовження опалювального сезону.

А директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Новицький 5 квітня повідомив, що опалювальний сезон в Києві за потреби буде продовжено.

Опалювальний сезон у Києві почався 15 жовтня і мав завершитися 15 квітня.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ