"УДАР" заблокував трибуну Київради. Герега оголосила "обід"Депутати Київради та народні депутати від партії "УДАР" заблокували трибуну Київради, вимагаючи персонального голосування народних обранців.

Суперечка виникла, коли опозиціонери стали вимагати переголосування змін до програми приватизації на поточний рік.

Свою вимогу вони пояснили тим, що у Київраді вкотре голосує картка депутата від Партії регіонів – намісника Києво-Печерської лаври Петра Лебідя, якого у міськраді не бачили ні у 2012, ні у 2013 році.

За внесення змін до програми приватизації проголосував 61 депутат (мінімально необхідна кількість), серед цих 61 голосу був голос Лебідя.

"Якби так гостро не стояло питання, то ми, може, і не звернули б уваги на цей один голос, який аж ніяк не міг дати отець Павло, якого немає в залі. Ще не придумали такого механізму, щоб з Лаври он-лайн він голосував. Тому це питання треба поставити на переголосування", - сказала член фракції "Батьківщина" Тетяна Меліхова.

Депутати жартують, що за отця Павла (Лебідя) голосував святий дух. Фото з Facebook ударівця Олексія Давиденка

Однак секретар Київради Галина Герега лише закликала депутатів голосувати особисто і стала розглядати наступне питання.

Після цього слова для виступу попросив народний депутат від "УДАРу" Віктор Чумак. Однак за надання йому слова проголосували лише 28 депутатів, тож нардеп не зміг висловитися.

Після цього опозиція заблокувала трибуну. Депутати пояснили, що закон про статус народного депутата дозволяє йому виступити на сесії міської чи сільської ради.

"Ви не кричіть, будь ласка! Порядки будете встановлювати у Верховній Раді", - прокричала Герега і таки не надала слова нардепу.

Після цього вона оголосила перерву до 13.00.

"Оголошую обідню перерву на одну годину!", - прокричала Герега.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ