Попов знайшов спосіб підлизатися до Януковича


Столична мерія обіцяє, що усі звернення громадян, зареєстровані під час телевізійного проекту "Діалог з країною" президента Віктора Януковича, розглянуть до 1 березня.

Про це повідомляє прес-служба Київської адміністрації.

У прес-службі відзначили, що під час "Діалогу з країною" до мерії надійшло 20 звернень громадян. З них 15 звернень стосуються діяльності столичної влади, а решта 5 – інших областей та міст України.

Зокрема, столичні мешканці просили Януковича забезпечити освітлення території парку "Відрадний", поліпшити житлові умови багатодітних сімей, надати допомогу інвалідам, вирішити житлово-комунальні проблеми тощо.

"Також під особистим контролем Олександра Попова перебуває й питання, щодо подальшої долі Біличанського лісу. Звернення надійшло від Андрія Скіпальського (йому, як відомо, обіцяли поламати ноги, коли він намагався задати це питання президенту на Майдані Незалежності - УП)", - йдеться в повідомленні.

"Усі звернення зареєстровані управлінням з питань звернень громадян апарату КМДА та передані на розгляд профільним заступникам голови міськдержадміністрації, структурним підрозділам, головам районів тощо", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі наголосили, що "за дорученням Олександра Попова виконавці до 1 березня поточного року повинні надати до міської адміністрації інформацію про терміни та шляхи вирішення проблем, про які йдеться у зверненнях".

"Після цього голова КМДА на особистому прийомі на початку березня зустрінеться із тими заявниками, розв’язання проблем яких потребує особистого втручання Олександра Попова", - йдеться в повідомленні.

"Крім того, Попов направив листи до керівників областей України, міст та приватних компаній з проханням посприяти у вирішенні тих питань, про які клопочуться громадяни у своїх зверненнях, однак вони не стосуються діяльності КМДА. Серед звернень є такі, що потребують сприяння міської влади Кіровограду, Чернівців, Миколаєва, Донецька та інших", - йдеться в повідомленні.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ