Побоїще під Гостиним двором: Міліція "пакує" депутатів і активістів. ФОТО. ВІДЕОМіліція затримала кількох депутатів від ВО "Свобода" і активістів, які намагалися перешкодити захопленню Гостиного двору у Києві.

"У Гостиному дворі міліція затримала активістів, запакувала в автозак, також в автозак заштовхали народного депутата Андрія Міщенка", - повідомив з автозаку активіст, захисник Гостиного Двору Едуард Курганський.

Зараз їх везуть у Подільське РУВС.

Водночас активістка Олена Білозерська повідомляє у Facebook, що міліцією затримано всіх нардепів від ВО "Свобода".

"Беркут" заблокував вхід у Двір

"Основну групу протестувальників оточив загін "Беркуту". Пакують жорстко всіх підряд, в тому числі дівчат і літніх жінок. Прибула "швидка", - написала вона.

Як повідомив "Українській правді" прес-секретар київської "Свободи" Олександр Аронець, станом на 15:30 на території Гостинного двору залишилося близько 30 активістів. Також туди зайшли кілька десятків бійців "Беркуту".

Частина активістів і журналістів змогли потрапити всередину

"Вони хочуть нас викурити, щоб забудовником залишити простір. Людей вихоплюють по одному і виводять. "Запакували" народного депутата Андрія Міщенка", - зазначив він.

Пізніше Аронець повідомив, що міліція повністю "зачистила" територію Гостиного двору. "Вже всіх вивели. Хто не чинив опору, того відпустили, а інших – затримали", - зазначив він.

Також Аронець заявив, що бійці "Беркуту" його побили. "Били ногами, кулаками, змушували сісти в автозак. Підійшли камери, бійці не змогли посадити в автозак, відвели мене в коридорчик и вже били так, щоб не було синців", - розповів "свободівський" речник.

У свою чергу депутат Олександр Бригинець написав: "Щойно розмовляв з активістом КУПРівцем Мельниченком, який знаходиться всередині автозака. Поруч з ним близько 20 людей. Я з моїми колегами нардепами, блокуємо автозак – не даємо йому виїхати".

 

"Активісти ідуть на Хориву, 20, де утримуються затримані захисники Гостиного двору. А депутати їдуть до міністра внутрішніх справ з вимогою покарати винних за той бєспрєдел, що був влаштований міліцією в Гостиному дворі", - додав він.

"Беркутівці" зайняли і приміщення Гостиного двору

Як відомо, вранці 18 лютого захисники Гостиного двору заявили, невідомі взяли штурмом Гостиний двір та витіснили звідти активістів, які протестують проти перебудови будівлі у торговий центр з бутиками.

Голова КУПРу Сергій Мельниченко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що шістьох активістів "силоміць пов'язали та закинули до автозаку та везуть до райвідділку".

Однак по обіді 18 лютого у столичній міліції заявили, що ніякого штурму Гостиного двору не було і ніяких активістів не затримували. 

Фото з Facebook Аронця

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ