Попов розказав, хто винний у тому, що кияни ламають руки і ноги


Голова Київської адміністрації Олександр Попов визнав незадовільною роботу голів районних адміністрацій у боротьбі з ожеледицею.

Про це він заявив під час робочої наради зі своїми заступниками, головами райдержадміністрацій та керівниками служб, задіяних у боротьбі з негодою, повідомляє пре-служба мерії.

Попов заявив, що за добу міські служби не впоралися із накриженням на вулицях і автошляхах міста, і додав, що керівники районів халатно ставляться до своїх обов’язків.

"Робота керівників районів та їх заступників з питань функціонування житлово-комунальної сфери вкрай незадовільна. Саме на них лежить відповідальність за безпеку пересування пішоходів вулицями міста. Якщо ситуація не буде виправлена до ранку наступного дня – я прийматиму відповідні кадрові рішення", – наголосив чиновник.

Він поставив головам районних адміністрацій завдання організувати постійний і безперебійний процес посипання піском усіх пішохідних зон на територіях ввірених їм районів.

Разом з тим Попов закликав мешканців столиці повідомляти про всі випадки неналежного посипання, прибирання тротуарів та прибудинкових територій за телефоном 15-51.

За даними телеканалу СТБ, через ожеледицю 22 січня травмувалися десятки людей. як відзначив лікар одного зі столичних травмпунктів, кількість звернень від киян з поломаними руками та ногами за цей день зросла в десятки разів.

"Зазвичай взимку ми приймаємо 10-15 переломів на день, а при ожеледиці – до 100-120", - відзначив медик.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ