"Мистецький арсенал" за 22,5 мільйона пристосують до державних заходівЗагалом Мистецький арсенал вже обійшовся у 100 державних мільйонів. Фото rider-rent.kiev.ua

Музейний комплекс "Мистецький арсенал" 4 жовтня уклав угоду з корпорацією "Альтіс-Холдинг" на реконструкцію своїх приміщень і прилеглої території.

Вартість угоди становить 22,52 мільйона гривень, пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Реконструкцію проводять з метою пристосування до проведення державних та міжнародних заходів. Роботи замовлено за кошти державного бюджету, завершити повинні до кінця цього року.

Тендер проведено за неконкурентною процедурою "закупівля в одного учасника".

Нагальну потребу у здійсненні закупівлі обґрунтовують виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, які унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення процедур конкурсних торгів. А саме "значним обсягом робіт і обмеженим строком їх виконання".

Обрання підрядником саме "Альтіс-Холдинг" пояснюють наявністю в останнього досвіду виконання аналогічних робіт та готовністю розпочати їх негайно.

З врахуванням останньої закупівлі на будівельні роботи в "Мистецькому арсеналі" з 2011 року провели тендери на 99,79 мільйона гривень.

Засновниками київської Корпорації "Альтіс-Холдинг" є п’ять фірм, власниками яких є кіпрські офшори. Головою наглядової ради "Альтіс-Холдингу" є Олександр Глімбовський.

Раніше цього року "Альтіс-Холдинг" отримав підряд на реконструкцію Поштової площі у Києві вартістю 403,56 мільйона гривень.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ