У депутата Кличка розгромили офіс і вкрали машину. ВІДЕО


У столиці у мажоритарника від партії "Удар" Олексія Давиденка пограбували офіс та вкрали авто.

Про це "Українській правді. Київ" розповів сам депутат.

За його словами, на нього упродовж останнього часу чиниться тиск з боку невідомих осіб.

"Я як кандидат у нардепи розпочав дворову діяльність. Щодня проводжу по 4 зустрічі у дворах. Помітив, що за мною, за начальниками штабів почали слідкувати. Їздить 5 машин. Постійно змінюють, але завжди нас "супроводжують"", - розповів Давиденко.

За його словами, люди з машин не виходили, але знімали на фото і відео обличчя агітаторів, номери машин, на яких приїжджають представники "Удару".

"У середу я зустрічався ввечері з мешканцями Рембази. Підїхало три машини, з них вийшли близько 10 хлопців міцної статури у вишиванках, стали ображати всіх, розштовхувати агітаторів, провокувати бійку. У четвер все це повторилося. Побили нашого агітатора", - розповів Давиденко.

А п’ятницю, 31 серпня, невідомі здійснили напад на комерційний офіс депутата, звідки зловмисники винесли всю установчу документацію та системні блоки комп’ютерів.

"Вранці подзвонили працівники офісу і кажуть, що там все розтрощили. Усі телефони, факс розбили об стіну, всі папери скинули посеред кімнати, все поперекидали", - сказав депутат.

"А вранці 3 вересня з-під дому вкрали авто моєї дружини, на якому я напередодні ввечері повернувся додому. Я починаю боятися за життя моєї сім'ї – у мене мала дитина", - додав Давиленко.

Він відзначив, що подав відповідні заяви у міліцію, пов'язує все це з політичною діяльністю і підозрює у тиску "регіонала" Олександра Супруненка.

"До мене продовжують надходити погрози від невідомих осіб. Зараз вирішую питання, як убезпечити родину", - підсумував Давиденко.

Поки що ні зловмисників, які розгромили офіс, ні авто міліція не знайшла.   

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ