Замість купити нові, Київ викине мільярд на ремонт "допотопних" вагонів метроФото tov-tob.livejournal.com

Головне управління транспорту та зв’язку КМДА 16 липня уклало угоду з ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" на комплексну модернізацію вагонів метро.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Передбачається, що на модернізацію вагонів типу "Е" та їх модифікації з впровадженням асинхронного тягового приводу витратять 1 мільярда 8 мільйонів гривень.

Впродовж року потрібно модернізувати 95 вагонів типу "Е", "Еж", "Ем-501", "Ем-502", 81-502, які виготовлені в період з 1964 року по 1980 рік і приписані до депо "Дарниця".

Загалом інвентарний парк пасажирських вагонів столичного метрополітену налічує 762 вагони.

У результаті має бути сформовано 19 зчепів з двох головних безмоторних вагонів типу Е-КМ-ГБ, двох проміжних моторних типу Е-КМ-ПМ і одного проміжного моторного типу Е-КМ-ПМ-01.

Впровадження асинхронних приводів має скоротити витрати електроенергії на 35% з розрахунку на один поїзд і підвищить плавність руху поїздів.

У конкурсній документації повідомляється, що модернізація вагонів, виготовлених понад 30 років тому, дозволить зекономити фінансові ресурси на придбання нових вагонів.

Як відомо, у 2010 році для київського метро купили потяг Крюківського заводу. Коштував такий склад 40 мільйонів гривень.

За кошти виділені на модернізацію, можна було б купити більше 25 нових потягів.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ