У Лаврі збудували ресторан для дочки екс-директора Мистецького арсеналу. ВІДЕОРесторан на території Лаври на фоні церковних куполів. Фото restoran.ua

Бізнесмен, екс-директор Мистецького арсеналу Ігор Дідковський подарував своїй дочці власний ресторан на території Києво-Печерської лаври.

Новий ресторан відкриється поруч із музеєм Івана Гончара, йдеться в програмі "Світське життя".

На запитання ведучої, чи не обійшлося чи в цій справі без адмінресурсу, Дідковський відповів: "Ніхто мені не допомагав. Я створив опікунську раду... Навіть для національного музею одержати землю – це неможливо".

На запитання, а чи можливо одержати землю під ресторан на території Лаври, бізнесмен відповів, що землі під рестораном немає.

"Ресторан є елементом музею, і закон " Про музеї й музейну справу", глава 13, говорить про рекреаційну зону музею... Важко запросити моїх колег – банкірів, бізнесменів. Вони не ходять у музеї чомусь. А сьогодні прийшли", - відзначив він.

Уже третій ресторан на території Лаври. Фото restoran.ua

Такий подарунок для дочки коштував 1 мільйон 200 тисяч гривень, додав Дідковський, відзначивши, що "це небагато".

Бізнесмен також є колекціонером, власником найбільшої колекції скіфського золота.

У дворі музею Гончара виріс ресторан, Через нього прибрали клумбу і знищили дерево

За його словами, вона нараховує 21 одиницю, 4 пекторалі, єдиний у світі пояс скіфської цариці, і оцінена Дойчбанком – в 18 мільярдів євро.

"Їй немає ціни", - відзначив про колекцію Дідковський.

На запитання ведучої про те, чи є все це його приватною власністю, Дідковський відзначив: "це моя приватна власність, яка є недержавною частиною Музейного фонду України".

Він додав, що купував колекцію за десятки мільйонів доларів.

Відео "Світського життя" з сайту ТСН

ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ