Перших шведів замість кемпінга поселили у готелях. ФОТО


Перших шведських уболівальників, які приїхали у Київ 7 червня, замість селити у кемпінгу на Трухановому острові, розмістили в готелях Києва.

Про це повідомив депутат Київради від партії "Удар" Олексій Давиденко.

"Усіх шведів, які вчора (7 червня) приїхали в кемпінг відселили, бо кемпінг поки не придатний для проживання", - сказав Давиденко.

Свіжий бетон залили 7 червня. Фото Олексія Давиденка з Facebook

Він додав, що посол Швеції в Україні становим на 10 ранку 8 червня закінчив інспекцію на Трухановому острові.

Фото Олексія Давиденка з Facebook

"Висновки: влада Києва багато зробила. Вигляд на Дніпро чудовий. Але електрики нема, душові кабіни треба переробляти, туалети і благоустрій території залишають бажати кращого. Воду з крана пити категорично заборонили. Наступна інспекція о 13.00. В очікування дива!", - підсумував Давиденко.

Навіть на деревах на Володимирському узвозі розвісили таблички-вказівнички. Фото Олги Сніцарчук з Facebook

Як відомо, за два дні до приїзду фанів кемпінг виявився зовсім неготовим прийняти поселенців.

6 та 7 червня у євро кемпінгу поспіхом монтували душові, заливали бетон, добудовували медчастину, яка мала працювати ще за кілька днів до відкриття.

7 червня ввечері біля душових залили свіженький бетон, так, що на ньому можна було писати. Цим скористалися жартівники і написали Welcome перед грубо збитою халабудою душових.

Однак, незважаючи на це, станом на ранок 8 червня з 6,5 тисячі місць для буболівальників, викупили трохи більше 3 тисяч броней. Крім того, шведська сторона вирішила самостійно забезпечити своїх уболівальників харчуванням, розвагами, наметами та охороною.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ