У Києві забудовують парк "Орлятко". ФОТО


На території парку "Орлятко" у Солом’янському районі Києва з’явилась бетонна споруда.

Про це заявив голова фракції "Республіка Київ" Денис Москаль, повідомляє прес-служба "Республіки Київ".

"У ході виїзного засідання екологічної комісії ми відвідали парк "Орлятко" у Солом’янському районі і виявили черговий факт брутального знищення зеленої зони. Просто посеред парку біля озера "росте" бетонна споруда. Наразі збудовано чотири поверхи. Переконаний, що це будівництво необхідно зупинити, а забудовника змусити демонтувати споруду і відновити знищену частину парку", - наголосив Москаль.

За словами депутата, спочатку на цій території з’явилось невелике кафе, а зараз впритул до нього облаштували будівельний майданчик, частину парку огородили будівельним парканом.

Фото прес-служби 

"На жаль, ці забудовники не рахуються ані з законом, котрим встановлено мораторій на вирубку зелених насаджень на території міста, ані з думкою громадськості, яка виступає категорично проти перетворення улюбленого парку на будівельний майданчик. Тим більше, що поруч із цим будівництвом з одного боку знаходиться дитячий садок, а з іншого – дитячий ігровий майданчик", - підкреслив Москаль.

Політик закликав правоохоронні органи втрутитися в ситуацію і зупинити перетворення парку "Орлятко" на суцільні бетонні споруди.

Він спрямував депутатське звернення до столичної прокуратури з проханням перевірити законність будівництва у парку "Орлятко" та заявити позов до Господарського суду Києва щодо розірвання договору оренди з підприємцями, котрі знищують парк.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ