Кулиняк: Знесені на Андріївському будівлі не мають історичної цінності


Міністр культури Михайло Кулиняк заявляє, що знесені на Андріївському узвозі в Києві будівлі не мали історичного значення.

Про це він сказав журналістам перед засіданням Кабінету міністрів, повідомляє УНІАН.

Він зазначив, що для вивчення ситуації на Андріївському узвозі Міністерством культури направлена ​​комісія.

"На обід у нас будуть фотографії та висновки комісії. Вони будуть оприлюднені на нашому сайті. Я хочу заспокоїти, що жодного будинку історичного ми не виводили з реєстру", - сказав міністр.

Він зазначив, що жодного дозволу на знесення будівель на Андріївському узвозі Міністерством культури не надавалося.

"Жодна історична будівля, внесена до списку охоронних, не знесена. Там знесли будівлю 1978 року, ця будівля радянських часів, яка належала швейній фабриці "Юність", - сказав Кулиняк.

Говорячи про будівництво на території Андріївського узвозу бізнес-центру, Кулиняк підкреслив:

"Це вже більше до архітекторів, ніж в нашій компетенції. Ми дали всі наші висновки щодо будівель, які належать до історичної спадщини, і нічого поганого з ними не станеться".

Як відомо, цими вихідними на Андріївському узвозі, де триває реконструкція, заявлена як роботи із відновлення інфраструктури та комунікацій, знесли три історичні будівлі.

Ділянку під новий комплекс віддали одній із фірм, яка входить до групи компаній "СКМ" Ріната Ахметова. Будинок знесли там, де мають збудувати новий склобетонний центр "Андріївський плаза".

Активісти вже збираються у середу о 19.00 принести будівельне сміття під офіс головної компанії Ахметова за адресою Десятинна, 3а.

Крім того, у суботу вони організовують великий мітинг.

Фоторепортаж зі знищеного узвозу дивіться тут.  

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ