Дизайнер-активіст розробив вуличні показники для Києва. ФОТО

14.03.2012  16:24

1 2 3 4 5

Столичний активіст-дизайнер Ігор Скляревський знайшов спосіб полегшити життя киянам та гостям міста.

Чоловік розробив макети з туристичного ознакування для столиці.

Скляревський пропонує карти, вказівники, інформаційні носії та вуличні показчики, виконані на коричневому тлі з зеленим обрамленням.

За словами автора проектів такою, систему туристичного ознакування побачать сьогодні на художній раді в Головному управлінні архітектури Києва.

 

"Це розробляється як взаємопов’язана система, яка включатиме туристичну, вуличну, транспорту навігацію, розроблену в єдиному стилі та за єдиною логікою. І головне, ці складові "знатимуть" одна про іншу і будуть посилатися одна на іншу", - сказав Скляревський у коментарі "Українській правді. Київ".

Він додав, що так само, як і схему столичного метро, розробив вказівники з власної ініціативи.

"Це моя приватна ініціатива. Мені цю роботу ніхто не замовляв, але я її готовий віддати місту безкоштовно. 14 березня я презентував розробки на художній секції Головного управління архітектури. Їхнє рішення буде відомо пізніше", - сказав Скляревський.

Як відомо, раніше Скляревський розробив карту столичного метро разом з іншими видами громадського транспорту. Карту він готовий безкоштовно подарувати Києву, щоб киянам і гостям столиці було легше орієнтуватися у місті. 

Наприкінці листопада 2011 року Київрада затвердила варіан вказівників, якими підпишуть столичні вулиці.  До слова, таблички написані з помилками, зокрема Хрещатик написали латиницею як Kresghatyk, хоча правильно Khreshchatyk. 

 

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ