За $100 мільйонів з Київського ЦУМа зроблять футуристичне дивоЛегендарний столичний ЦУМ після реконструкції буде увінчаний скляним куполом, матиме атріум та власну дворівневу парковку. Обійдеться все це у 100 мільйонів доларів.

Про це повідомляє сайт компанії ЕСТА Холдинг, яка володіє ЦУМом.

Планується, що загальна площа універмага збільшиться вдвічі – до 45000 м².

"Цього вдасться досягти завдяки використанню території внутрішнього двору і підземного простору. Фасад будівлі, споруджений у 1939 році, збережеться в незмінному вигляді. За історичним фасадом ЦУМу буде зведено нову будівлю універмагу", йдеться в повідомленні.

Архітектурну концепцію нового ЦУМа розробило англійське архітектурне бюро Benoy разом з українськими архітекторами. За їхнім задумом, на двох підземних рівнях розміститься парковка на 200 місць.

 

"На двох підземних рівнях розміститься паркування; чоловічий, жіночий, дитячий одяг і товари для дому займуть з 1-го до 6-го поверхи, а дах із оглядовою терасою відведено під ресторани. Також проектом передбачено супермаркет, наявності якого на Хрещатику потребують ті, хто проживає і працює безпосередньо поруч із ЦУМом", йдеться в повідомленні компанії.

 

До всього в універмазі створять похилий атріум зі скляним куполом. Через атріум будуть проходити ескалатори. 

 

Реконструкція магазину триватиме до осені 2014 року.

Українська правда. Київ 

Фото з сайту ЕСТА Холдингу 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ