Німці за ?3 мільйони розкажуть Попову, що може бути брендом Києва


Київська адміністрація підписала меморандум з німецькою урядовою компанією GIZ, згідно з яким компанія надасть допомогу в розробці бренду Києва.

Послуги можуть обійтися столиці в три мільйони євро, пише "Дело".

За словами начальника головного управління економіки та туризму Ігоря Довбаня, GIZ допоможе підготувати міжнародний конкурс з проектування бренду Києва.

"На сьогоднішній день ми провели зустрічі з німецькою урядовою компанією GIZ, з якою підписаний меморандум на три мільйони євро, які нам допоможуть систематизувати наші знання і підготувати міжнародний конкурс з проектування (бренду) Києва. На жаль, на сьогоднішній день у нас немає бренду, девізу і гасла", - зазначив Довбань.

Він повідомив, що вже відбулися переговори з компанією Microsoft, яка готова надати свої контакти і "своїм ім'ям привести європейські гранди".

За словами першого заступника голови КМДА Олександра Мазурчака, у бюджеті Києва на 2011 рік на виготовлення продукції, пов`язаної з популяризацією столиці, передбачено шість мільйонів гривень.

Він зазначив, що за прикладом Відня, в Києві буде створено convention-центр, який займатиметься залученням і організацією проведення в столиці міжнародних симпозіумів та суспільно важливих заходів.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ