Журнал "Київ" і газету "Літературна Україна" викинуть на вулицю?


На четвер заплановане виселення газети "Літературна Україна" та муніципального літературно-художнього журналу "Київ" з приміщення по бульварі Лесі Українки, 20. 

Таке рішення прийняв суд через велику заборгованість по орендній платі, повідомив голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинець.

"Журнал "Київ", який є власністю київської громади, ось уже кілька років не має свого приміщення. Його по-дружньому прихистили колеги з газети "Літературна Україна", надавши можливість колективу журналу працювати. Тепер, через заборгованість, два поважні видання залишаться фактично на вулиці. На жаль, питання не вдалось врегулювати шляхом переговорів", - заявив депутат.

Саме, тому комісія Київради з питань культури та туризму звернулась до голови Печерської райдержадміністрації Сергія Сущенко з проханням не вживати силових заходів щодо виселення редакції поки не буде вирішене питання з наданням їй нового приміщення.

Окрім того, голова комісії підкреслив, що виселення редакції, не можливе відповідно до Закону, яким забороняється відчуження приміщень, де знаходяться редакції, ЗМІ, видавництва, книгарні, підприємства книгорозповсюдження та творчі спілки.

Бригинець також повідомив, що комісія розглядатиме на одному з найближчих засідань питання журналу "Київ" окремого приміщення.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ