Дві охоронні фірми не поділили універмаг "Україна"


У вівторок пізно ввечері столичні правоохоронці затримали 13 осіб, які намагалися захопити охорону універмагу "Україна", що на проспекті Перемоги, 3.

Про це "Українській правді. Київ" повідомив начальник прес-служби столичної міліції Володимир Поліщук.

За його словами інформація про те, що на проспекті Перемоги, 3 виник конфлікт між двома охоронними фірмами, надійшла до Шевченківського РУВС о 23.10.

"До міліції звернувся директор ТОВ "Воєвода2000", яке здійснює охорону універмагу за договором. Він розповів, що ввечері до універмагу прийшли 13 осіб від ПП "Україна бізнес безпека", які наказали охоронцям покинути приміщення універмагу у зв’язку з тим, що директор "України" саме з ними на охорону", - сказав Поліщук.

Він додав, що ті відмовились, так як здійснюють охорону до 7 листопада, жодних актів передачі вони не складали, крім того, все відбувається вночі.

"Тому міліціонери вирішили затримати тих 13 осіб. Їх доставили до Шевченківського РУВС, де з'ясувалося, що більшість з них є вихідцями з регіонів і  документів про оформлення на роботу вони не мають", - сказав Поліщук.

"Таким чином міліція попередила конфлікт. Рейдерського захоплення не сталося. Універмагу "Україна" можна побажати уважніше ставитися до підписання угод", - додав начальник прес-служби міліції Києва.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ