На Маяковського "міцні хлопці" забудовника побили місцевих мешканців. Фото. Відео

19.08.2011  10:07

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Місцеві мешканці організували зібрання проти будівництва
На Троєщині під час мирного зібрання громадян проти незаконоої забудови на учасників акції несподівано напали охоронці з будмайданчику.

Про це повідомила прес-служба Штабу оборони Києва.

"На акції зібралося близько 500 мешканців мікрорайону, половина Деснянського райвідділу міліції і до 200 осіб з боку забудовника. Вони застосували проти учасників мирного зібрання сльозогінний газ, порошкові вогнегасники, потім стали жбурляти в людей каміння, а наостанок вискочили з залізною арматурою в руках і кинулися лупцювати мирних мешканців. Одному чоловікові і одній жінці проломили голови", - заявили активісти.

Вони також висловили переконання, що міліція отримала команду діяти проти мешканців, оскільки не втручалися у бійку і охороняли будівельний паркан.

Згодом, за даними інформаційної агенції "Київські новини", на місце подій прибули представники районної держадміністрації, які "намагалися довести, що дії охоронців забудовника правомірні".

"Тим часом міліція нишпорила серед учасників акції, намагаючись знайти і затримати її організаторів і представників громадських організацій, які допомагають громадянам відстоювати свої законні права", - наголосили активісти.

Пізніше з'ясувалося, що двоє активістів громадських організацій, що входять до складу Штабу оборони Києва, зникли під час розгону мітингу міліціонерами.

"Їх телефони не відповідають", повідомили учасники акції.

Як відомо, місцеві мешканці виступають проти будівництва "Київміськбудом" торговельно-побутового комплексу на місці зеленої зони, де відпочивали місцеві мешканці, і дитмайданчика.

Мешканці будинків на проспекті Маяковського кажуть, що не збираються здаватися, а тому акція щодо припинення незаконної забудови триватиме безстроково.

Фото надані Штабом оборони Києва

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ