На незаконному будівництві біля Театральної облаштовують дахНезважаючи на запевняння мерії та припис прокуратури з вимогою запинити будівництво біля метро "Театральна", роботи на буд майданчику тривають.

За словами активістів, які борються проти забудови, робітники працюють без вихідних. Зокрема, у суботу продовжували ладнати дах.

У зв'язку з цим місцеві мешканці звернулися до президента Віктора Янукович, прем'єра Миколи Азарова, ген прокурора Віктора Пшонки, голови КМДА Олександра Попова та прокурора Києва Анатолія Мельника з прохання демонтувати незаконну будівлю.

За даними прокуратури, роботи на будівництві зупинені

"Незаконне будівництво над метро "Театральна" триває, попри прямі заборони державних органів, рішення урядової комісії, приписи і протести прокуратури міста. Так, 19-22 липня йшли роботи на даху будівництва, що було фотографічно зафіксовано мешканцями. Кияни глибоко стурбовані вказаною ситуацію, яка весь час породжую соціальну напругу", йдеться у звернення на ім'я керівництва держави та міста.

Однак насправді робота кипить. Фото надане активістами

"Просимо на честь святкування 20-річніці Незалежності України, спираючись на висновки урядової комісії, демонтувати незаконну зведену будівлю за адресою Б.Хмельницького, 7, повернути Києву Театральний сквер в охоронній зоні Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, де встановити пам'ятний знак Третьому Універсалу, яким була проголошена Українська Державність", просять у зверненні місцеві мешканці.   

Як відомо, нещодавно заступник голови КМДА Михайло Кучук заявив, що "наразі всі документи, у тому числі і щодо знесення торгово-офісного центру на Хмельницького, 7, знаходяться в суді, а забудовник не має дозволу на виконання будівельних робіт".

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ