Залізницю між Києвом і Борисполем розпочнуть будувати за кілька тижнівФото kavkaz-uzel.ru
Будівництво швидкісної залізниці між аеропортом "Бориспіль" та Києвом розпочнеться за кілька тижнів.

Про це заявив голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів, повідомляє прес-служба відомства.

За його словами, між Україною та Китаєм підписані фінальні документи щодо "Повітряного експресу" та рамкові домовленості щодо пільгового кредитування будівництва кільцевої дороги навколо Києва.

"По базовому національному проекту "Повітряний експрес" сьогодні підписані фінальні документи, які дозволяють вже через кілька тижнів розпочати будівництво - це я кажу без перебільшення", - сказав Каськів.

Він зазначив, що умови на яких підписано угоду про будівництво "Повітряного експресу" стали значно вигідніші, за стартові позиції, зокрема підрядником будівництва буде китайська компанія, а у ролі субпідрядників виступатимуть вітчизняні, українські компанії.

"Покращена процентна ставка, покращені умови кредитування і тепер ми можемо чітко сказати, що більше половини коштів будуть спожиті українською економікою, українськими підрядниками. Ми повністю застрахувались від усяких проявів корупції - сама китайська компанія є генеральним підрядником, буде проводити усі тендери", - зазначив Каськів.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ