Довгий написав заяву про відставкуФото oles.com.ua

Секретар Київради Олесь Довгий на цьому тижні був поставлений Банковою в рамки.

Результати звірки стенограми засідань міськради з подальшими розпорядженнями показали розбіжності з кількох великих об'єктів, що називається фальсифікацією і може закінчитися кримінальною статтею, пише ZN.UA.

За інформацією джерела видання, Довгий наступну сесію все-таки проведе, але поставить на ній на голосування питання про свою відставку. За наявною інформацією, він уже написав відповідну заяву.

За даними джерел, у списку можливих кандидатур на його крісло залишилися двоє - Галина Герега (депутат від ГАК, ставлениця Василя Хмельницького, спонсора Блока Литвина) і Володимир Дейнега (від Партії регіонів).

Раніше у списку претендентів на місце Довгого фігурували Олексій Рєзніков (Блок Катеринчука), Наталя Новак (Блок Кличка), сам Віталій Кличко, Юрій Дмитрук (колишній БЮТівець).

За останньою інформацією, Банкова і Попов схиляються до кандидатури регіонала, відзначає видання. Примітно, що саме Дейнега збирав підписи для скликання позачергової сесії.

Серед депутатів Дейнега, який усі ці роки очолював комісію з питань комунальної власності, має відносний авторитет. Стверджують, що його підписів на одіозних рішеннях немає.

Однак, всі ці рішення пройшли зал, де за них голосували регіонами, зокрема й Дейнега.

Як відомо, за інформацією джерел "Української правди. Київ", секретаря Київради Олеся Довгого у понеділок зранку викликають на допит в Управління по боротьбі з організованою злочинністю. 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ