Довгий сам подасть у відставку?


Секретар Київради Олесь Довгий може не дочекатися, коли дептати попросять його піти, і у вівторок подати у відставку.

Про це пише Сегодня з посиланням на депутата міськради.

За інформацією видання, тоді в Київраді відбудеться повне переформатування: Блок Черновецького розіб'ється на дві фракції, одна з яких може примкнути до "попівської" більшості, а інша зіллється з ГАКом і литвинівцями.

До слова, у четвер лідер ГАК сказав, що не виключає таку можливість.

Водночас, за інфопамцією видання, Довгий нібито літав у Швейцарію ще у вівторок. У Київраді говорять, що зустрічався він там не тільки із мером Леонідом Черновецьким, але ще й з його зятем В'ячеславом Супруненком, проти якого в Україні порушено кримінальну справу за розбій.

У середу ввечері Довгий не відповідав ні на дзвінки, ні на есемески і тільки в четвер після 10 ранку надіслав повідомлення: "Якщо Київ - закордон, то я там", відзначає видання.

Водночас у вечері він пояснив, що не скасовував засідання міськради, а лише переніс його: "Я не дам можливості нікому обливати брудом депутатів і робити із усіх негідників і злочинців. Люди, які це роблять, забувають, що, обливаючи брудом інших, неможливо не забруднитися самому. У мене є план, як це зробити, я його озвучу у вівторок".

Одночасно Довгий спростував, що зустрічався з Черновецьким і Супруненком за межами країни, але не розповів, чому переніс засідання Київради на 19 квітня.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ