У неділю пройде Марш захисників Києва


3 квітня о 12.00 у столиці пройде Марш на захист соціального й культурного простору міста.

Участники маршу зустрінуться біля Замку Барона, що на вулиці Ярославів Вал 1 і пройдуть за маршрутом: незаконне будівництво над метро Театральна - Київська адміністрація - місце незаконної забудови біля готелю Дніпро (Європейська площа) - Український Дім.

На сходах Українського Дому о 14.00 розпочнеться мітинг та концерт, повідомляють організатори.

Серед основних вимог маршу: захистити зелені насадження у столиці; змінити законодавство, з метою посилити санкції щодо замовників незаконних вирубок; ввести мораторій на нове будівництво в історичному центрі та законодавчо обмежити існуючі забудови у центрі по висотності до 25 метрів.

Також активісти вимагають ввести мораторій на виселення чи приватизацію музеїв, книжкових магазинів та бібліотек, переглянути рішення про відчуження таких об'єктів за останні 5 років,  надати гідне приміщення Музею історії Києва.

Крім того, учасники маршу вимагають створити велосипедну інфраструктуру європейського рівня, забезпечити всі громадські місця достатньою кількістю сміттєвих урн і баків для роздільного збору сміття, оприлюднити для вільного доступу всіх громадян Держреєстр нерухомих пам'яток, припинити дерибан майна громади та необґрунтоване підвищення цін на опалення і транспорт.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ