ЗМІ: Черновецький може конкурувати з Ахметовим


Юристам вдалося скласти схему тіньового управління столицею команди Леоніда Черновецького.

"Кожен гвинтик системи відповідав за свою ділянку ", - повідомило "Дзеркалу тижня" джерело.

Про "клієнта", що потрапляє на будь-якому етапі в розробку, сповіщали "центр ухвалення рішень". В'ячеслав Супруненко - його ключова фігура. Зять Черновецького здійснював глобальний контроль. А також здійснював відсіювання неефективних чиновників-учасників. Земельний кадастр і управління земельних ресурсів були під Супруненком ", - розповів співрозмовник видання.

"Євлах - ініціював розгляд потрібних рішень у комісіях, а також внесення питань з голосу, які стали одним з найулюбленіших способів хлопців у вишиванках "вирішувати питання ". За Довгим - оперативне проведення рішень в раді. За Черновецьким - підписи під рішеннями Київради ", - додав він.

За словами джерела, при "збої " на будь-якій ділянці системи "винні " суворо каралися. Реєстр "контрольних питань " був єдиним і обов'язковим для виконання всіма учасниками. Без узгодження "центру прийняття рішень " жодне питання не виносилося на комісію і сесію.

"80% вкраденого, за нашою інформацією - продано. Кількість кешу головної столичної Сім'ї може їй дати підставу звернутися до "Форбсу " з гнівним питанням: "А хто такий Ахметов? ". Більше того, щодня, вся країна працює на подорожчання активів Києва (читати - Черновецького) та його мандрівну по світу родину. Це реальна національна загроза ", - сказав співрозмовник "ДТ ".

Крім того, достовірне джерело в правоохоронних органах повідомило видання, що силовики мають остаточні результатами моніторингу групи експертів, яка працювала в надрах КМДА.

Згідно з результатами моніторингу, більше 2 211, 62 га землі віддано в оренду (підставним особам і фірмам-одноденкам); продано - 280 га землі (без конкурсу, як правило, за заниженою вартістю та на інсайдерським аукціонам); виведено з комунальної власності близько 700 об'єктів - через організовані судові рішення, додемісії та афілійовані з "прибульцями " компанії; скуплені посередниками за копійки всі інвестиційно-привабливі майданчики та об'єкти.
powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ