Омельченко і Горбаль куплять Києву слонів?dic.academic.ru

Технічне переоснащення слоновника в Київському зоопарку обійдеться бюджету міста в 900 тис. грн.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив у понеділок на брифінгу директор КП "Київський зоопарк" Олексій Толстоухов.

За його словами, ця сума передбачена в бюджеті цього року. На сьогодні вже є технічне завдання і оголошений тендер на кращий проект оновлення слоновника.

Технічне переоснащення вольєри включатиме заміну підлоги, стін, стель як у внутрішньому приміщенні слоновника, так і заміну каналізацій, освітлення, роботи з оновлення перегінної та оглядової галерей, а також переоснащення зовнішнього вольєру.

Як повідомив Толстоухов, роботи безпосередньо розпочнуться відразу після визначення переможця тендеру, і їх планується завершити за два - два з половиною місяці. Після цього, як уточнив директор зоопарку, в звіринець можна буде привезти слонів. ( слон, який був у столичному зоопарку, помер 26 квітня минулого року).

Толстоухов повідомив, що зараз ведуться переговори з голландською фірмою про продаж двох слонів Київському зоопарку з Лаосу. Слони, їх транспортування, а також оформлення відповідних документів обійдеться в 220 тис. євро, додав Толстоухов.

Як повідомляє ТСН, гроші за слонів вже готові заплатити політики - екс-мер Києва Олександр Омельченко та депутат Василь Горбаль.

Толстоухов розповів, що тривають переговори також з урядом Шрі-Ланки про те, щоб зоопарку в Києві подарували двох слонів. На сьогодні, за словами Толстоухова, важко сказати, звідки в результаті приїдуть слони в Київський зоопарк, але в обох випадках йдеться про двох самок 4-5 років.

За інформацією Толстоухова, цього року на утримання зоопарку в бюджеті міста передбачено 14,5 млн. грн. - це гроші на зарплату персоналу, оплату комунальних послуг і корм для тварин, а також 5,270 млн. грн. - на реконструкцію і технічне переоснащення вольєрів.

Крім того, Київському зоопарку, за інформацією директора, планується виділити ще 6,7 млн. грн. з екологічного фонду, які також будуть використані на будівництво нових вольєрів, реконструкцію котельної і реконструкцію п`яти озер на території зоопарку.

Толстоухов зазначив, що зоопарк проводить активні переговори зі спонсорами про будівництво нових вольєрів, експозицій і купівлю нових тварин у колекцію. За його даними, інвентаризація тварин, проведена наприкінці 2010 року, показала, що в колекції Київського зоопарку всього 2600 голів. Разом з цим він додав, що 65% колекції - це біологічно старі тварини.

ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ