У Києві заборонять виходити у трусах на балкон?


Київська міськдержадміністрація ініціює зміни до законодавства щодо обов'язкового приведення мешканцями в порядок балконів.

Рішення звернутися до Кабміну з приводу вказаної проблеми було прийнято учасниками робочої наради в КМДА на тему підготовки столиці до Євро-2012, повідомляє УНІАН.

На цій нараді, зокрема, обговорювались перспективи реконструкції фасадів будинків, які входять до 1,5-кілометрової зони навколо НСК "Олімпійський" та благоустрій цієї території.

Також постало питання як домогтися того, щоб будинки після ремонту фасадів відповідали цим паспортам, оскільки часто зустрічається, що господарі квартир збирають на своїх балконах старі речі, які псують зовнішній вигляд будинку, зокрема причеплені старі лижі, велосипеди, санчата, а також вигляд псують зовсім по-різному встановлені кондиціонери.

"На це була озвучена ініціатива звернутися до Кабміну, який би законодавчо дозволив примушувати таких власників навести порядок на своїх балконах", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, головний архітектор столиці Сергій Целовальник зазначив, що мерія має підстави та право звертатися до киян, які допустили захаращення своїх балконів, оскільки є відповідні правила благоустрою.

"Зараз нам потрібно буде витратити колосальні кошти на підсвітку, в тому числі житлових будинків, на благоустрій, озеленення, лавки і т. д.", - сказав він.

"А вийде при цьому всьому, якийсь дядя Вася у трусах на балкон, де висять тазики, санчата, лижі, стоять сухі квіти, і буде на всю цю красу дивитись...А ми його при цьому ще й підсвічувати будемо", - зазначив головний архітектор.

Як заявив Целовальник, мерія сподівається, що більшість людей, розуміючи європейський рівень чемпіонату, зрозуміє звернення до них з приводу наведення порядку. Водночас, за його словами, буде і частина тих, хто не схоче цим займатися.

"Якщо люди не підуть назустріч...напевно доведеться задіяти рівень Кабміну, щоб був створений спеціальний указ або рішення, або розпорядження, що починаючи з такої дати і по таку дату необхідно привести в порядок", - сказав головний архітектор.

"Під час робочої наради стало відомо, що на всі заходи з благоустрою прибудинкових територій 1,5-кілометрової зони та ремонт фасадів будинків цієї території цього року передбачається витратити близько 140 мільйонів гривень", - зазначив він.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ