ДАІ не збирається обмежувати в'їзд до Києва іногородніх


 

Департамент ДАІ МВС України на сьогоднішній день не розробляє будь-яких актів, що обмежують в'їзд у Київ автотранспорту, зареєстрованого в інших регіонах країни.

Про це Інтерфакс-Україна повідомив заступник начальника департаменту Володимир Рєзніков.

"Такі заходи можна запровадити тільки після закріплення їх на законодавчому рівні. Але, на мою думку, вирішувати питання заторів у столиці потрібно іншими методами", - сказав він.

У той же час, відзначив Рєзніков, правила дорожнього руху постійно удосконалюються і систематизуються. В даний час на сайті ДАІ для публічного обговорення опубліковані нові зміни в правила, багато хто з яких сформовані на підставі скарг громадян.

Планується, що ці зміни дозволять вирішити, зокрема, питання швидкості руху автотранспорту, прав і обов'язків водіїв, вимог до співробітників ДАІ, обов'язкової наявності страхових полісів.

Коментуючи можливість зміни правил паркування в Києві, Рєзніков підкреслив, що відповідне рішення має ухвалити міськдержадміністрація за узгодженням з ДАІ. При цьому автоінспекція контролює тільки наявність і дотримання дорожніх знаків.

Він також відзначив зацікавленість ДАІ в якнайшвидшому запровадженні в країні європротоколу (пряме врегулювання збитків) за полісах обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів.

"На сьогоднішній день за європротоколом вже цілком розроблена українська версія. Профільний комітет Верховної Ради погодив пропозиції, і вони будуть винесені на розгляд парламентаріїв. Сподіваємося, найближчим часом будемо працювати за європротоколом", - сказав Рєзніков.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ