На новий рік можна орендувати зал у Верховній Раді або меріїФото www.ledinn.ru
Новий 2011 рік можна зустріти по-особливому, відмовившись від "домашних" олів'є і шампанського, натомість відчувши себе можновладцем.

У Києві пропонують на одну ніч орендувати приміщення в мерії, Верховній Раді, СБУ, Українському домі чи Федерації профспілок, пише "Сегодня".

Щоправда, коштує таке задоволення близько 100 тисяч, і бронювати потрібно вже зараз.

Так, в інтернеті з'явилися оголошення про те, що можна зняти для корпоративу на 400-500 осіб колонний зал КМДА.

За словами Володимира, телефон якого був під оголошенням, це буде коштувати до 100 тисяч гривень, плюс обслуговування й фуршет.

"З артистами домовляйтеся самі", - сказав він.

Щоправда, офіційно в мерії це заперечують, що здають зал в оренду, але якщо представитися замовником, відразу описують всі переваги колонного залу, відзначає видання.

"А ви із серйозної компанії? А то ми ж не кафе на Борщагівці, а все-таки мерія!" - сказала чиновниця з управління внутрішньої політики.

Для того, щоб орендувати зал, за її словами, треба написати листа у мерію і вказати, "що готові заплатити благодійний внесок".

Можна орендувати і їдальню Верховної Ради, але поміститься там не більше 50 осіб. За словами працівниці їдальні, кафетерій часто замовляють під корпоративи, однак скільки це може коштувати вона не знає.

"Такі питання вирішуються тільки через своїх. Я навіть не знаю, скільки вони просять за свято тут", - сказала жінка.

Український дім здають в оренду увесь, але коштує це як мінімум 1 тисячу гривень з людини за умови компанії у півтисячі.

"Якщо вас буде близько 500 чоловік, і ви знімете не тільки наше приміщення, але й замовите все наше обслуговування - ресторан, офіціантів, охорону й новорічну програму, то прийдеться заплатити не менш 1 тисячі гривень за одну людину - така ціна була в нас на минулий Новий рік", - розповів співробітник відділу оренди Українського дому Михайло.

Будинок культури СБУ коштуватиме не менше 800 гривень за годину, а програму й кухню, доведеться замовити окремо. Тож тим, хто захоче кілька годин побути "наближеним" до СБУ, доведеться викласти близько 5 тисяч.

Приблизно такі ж ціни і в Будинку профспілок на Майдані.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ