У Києві викрито бордель, який кришували чиновники?Днями бійцями столичного УБОЗу прямо на "робочому місці" було затримано "працівницю-танцівницю" 1968 року народження, яка сумлінно "відпрацьовувала" свою зарплатню в одному з шоу-барів столиці.

Цей специфічний заклад знаходиться в самому центрі Києва, в будинку № 37 по вул. Дмитрівській і має назву "Шоу-бар "Органза". 42-річна стриптизерка та ще кілька її затриманих "колег" розповіли, що танці - не головні їхні "посадові обов'язки".

Заклад відверто позиціонує себе як місце, де можна насолоджуватись безкінечним еротичним шоу, причому, не обов'язково в межах сцени. Для грошовитих і сексуально стурбованих клієнтів є затишні кімнати з душовими кабінами, де можна провести немало приємних хвилин.

Є тут і кімнати відпочинку, обладнані необхідними м'якими та твердими меблями. А до послуг особливо постійних та надійних відвідувачів - курильні суміші та ще дещо для більш яскравого кайфу.

За неофіційними даними, донедавна заклад був під надійним покровительством Управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з  торгівлею людьми.

Офіційного коментаря правоохоронних органів наразі немає. Відомо лише, що на сьогодні вирішується питання про порушення кримінальної справи за фактом створення та утримання місця розпусти та звідництва.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ