У Києві викрито бордель, який кришували чиновники?Днями бійцями столичного УБОЗу прямо на "робочому місці" було затримано "працівницю-танцівницю" 1968 року народження, яка сумлінно "відпрацьовувала" свою зарплатню в одному з шоу-барів столиці.

Цей специфічний заклад знаходиться в самому центрі Києва, в будинку № 37 по вул. Дмитрівській і має назву "Шоу-бар "Органза". 42-річна стриптизерка та ще кілька її затриманих "колег" розповіли, що танці - не головні їхні "посадові обов'язки".

Заклад відверто позиціонує себе як місце, де можна насолоджуватись безкінечним еротичним шоу, причому, не обов'язково в межах сцени. Для грошовитих і сексуально стурбованих клієнтів є затишні кімнати з душовими кабінами, де можна провести немало приємних хвилин.

Є тут і кімнати відпочинку, обладнані необхідними м'якими та твердими меблями. А до послуг особливо постійних та надійних відвідувачів - курильні суміші та ще дещо для більш яскравого кайфу.

За неофіційними даними, донедавна заклад був під надійним покровительством Управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з  торгівлею людьми.

Офіційного коментаря правоохоронних органів наразі немає. Відомо лише, що на сьогодні вирішується питання про порушення кримінальної справи за фактом створення та утримання місця розпусти та звідництва.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
Коментарі - 14
milana1 _ 12.11.2010 19:51
Для d322 - умерла со смеха ! Приезжайте к нам в Италию, тут только высший класс и цены упали)))
nm72 _ 12.11.2010 12:26
Читая это, недопонял, ЭТО СТАТЬЯ ИЛИ РЕКЛАМА?
ukr_5 _ 11.11.2010 21:18
Великолепная сенсация. А слабо выяснить какие должностные лица милиции кормятся там?
dvlight _ 11.11.2010 18:17
42-x летняя стриптизёрка? А более молодых менты по своим хатам попрятали? Тогда верю.
А если серьёзно, кушать хочется всем. Каждый зарабатывает, как может. Вот только страшно, когда менты таким бизнесом занимаются. Какие из них потом защитники населения? Это уже готовые бандиты.
Kvitoslava _ 11.11.2010 18:01
Я згідна що нині Україна це суцільний бурдель в якому рядять анти -українці ( не хочу називати,щоб не знизитись до їх рівня.)Десятинну церкву замість на музей ,міняють на церквуМП.Чому?!!Прочитайте „Шлях Аріїв“.Ось у Холмі поляки віднайшли замок Данила Галицького,відкриють і мають зробити там музей проти неба,щоб хвалитись красою тої будівлі а у Києві Десятинну церкву заливають бетоном, бо МП хоче будувати свою церкву.До Канади МП привезла мощі Володимира Великого і ...у Монтреалі казуть їх вкрали невідомі.Привозили Почаївську Ікону до Канади. Чи в Україну повернули автентик чи підробку?І уряд на таке дозволяє.За Кучми крали мощі наших святих і тепер знова .А українці мовчать,ба йдут і батюшків поруках цілують,бо вони визнані а КП ні.А з ким це Бог розмовляв про КП ?Кому казав кого люби кого ні? Алєксіею чи Варфоломію?Які ми по дитячому наівні,!!!
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте