Столичні БЮТівці розділися на три частини


Секретар Київської ради Олесь Довгий оголосив про створення нової фракції під назвою "Кияни за майбутнє".

Про це він заявив під час пленарного засідання 14 жовтня.

До складу нової фракції увійшли 8 депутатів, які раніше входили до фракції БЮТ.

"Згідно з протоколом зборів, на яких були присутні позафракційні депутати, створено групу, до якої ввійшли депутати Юрій Береговий, Юрій Дмитрук, Олександр Козіс, Олександр Незнал, Василь Сенчук, Олег кіровський, Анатолій Шевченко, Олександр Толубицький. Було прийняте рішення обрати співголовами Дмитрика та Сенчука, заступником Толубицького", - сказав Довгий.

Водночас, він додав, що на даний момент членами БЮТ є 14 депутатів: Тетяна Меліхова, Олег Медведєв, Сергій Мельник, Микола Мельник, Олександр Бригинець, Володимир Кобєлєв, Володимир Науменко, Віктор Наумко, Дмитро Нікульшин, Інна Новак, Володимир Семинога, Микола Лук'янюк, Ігор Солошенко і Владистав Ярцев. Головою фракції обрано Меліхову.

Решта 10 депутатів залишилися наразі позафракційними.

Довгий поросив зареєструвати і належним часом провести перереєстрацію депутатів в електронній системі голосування Рада-3. 

Також секретар Київради поінформував про реєстрацію депутатом Київради та входження до фракції Блоку Віталія Кличка Андрія Страннікова, який став депутатом замість колишнього депутата Київради Павла Демінського, що склав мандат за власним бажанням.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ