Попов реформує систему управління КиєвомЗаступник голови КМДА Леонід Новохатько та перший заступник Олександр Попов. Фото з сайту КМДА
Перший заступник голови КМДА Олександр Попов має намір оптимізувати кадрову політику у місті, оскільки нова система управління столицею має бути ефективною.

Про це він заявив в інтерв'ю газеті "День".

"У діючій сьогодні працює 3,5 тисячі чиновників (1 тисяча 100 осіб на рівні міста та 2 тисячі 400 - на рівні районів). У 2010 році Київрадою було прийнято рішення скоротити 20% апарату КМДА. Вивільнені кошти спрямуємо на фінансування важливих соціальних програм з розвитку міста", - сказав Попов.

Він також додав, що оптимізація управлінської моделі має забезпечити жорсткий контроль за використанням бюджетних коштів та ефективне виконання соціальних програм.

"Я переконаний, що столичні райони повинні отримати максимальні виконавчі функції. Зокрема, районним радам має бути передано низку повноважень у сфері управління системою охорони здоров'я, освіти, благоустрою територій, деякі повноваження у вирішенні архітектурних питань", - сказав чиновник.

Водночас Київська адміністрація, на його думку, має займатися лише стратегічним плануванням розвитку міста, вирішувати питання наповнення бюджету та ефективним використанням бюджетних ресурсів.

Крім того, Попов, додав, що не є прихильником скорочення кількості районів у Києві, оскільки головною метою будь-якої адміністративно-територіальної реформи має бути наближення послуг до населення. У разі ж укрупнення районів у Києві, цей засадничий принцип буде порушено.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ