"Київхімволокно" купували заради землі


ВАТ "Київхімволокно", яке практично не працює ще з початку 90-х років, було привабливим для купівлі через землю у Києві.

Про це пише "Дело".

Товариство у своєму складі має 9 дочірніх підприємств: "Квант", "Техноцентр", "Завод ТНС", "Хімтранс", "Крижинка", "Медсанчастина", які розташовані на старій Дарниці

Видання відзначає, що фактично підприємство займає цілий масив неподалік від метро "Чернігівська", де можна побудувати новий житловий мікрорайон.

Як відомо, 51% акції "Київхімволокна" придбала фінансова компанія "Новий регіон", яка володіє акціями "Київміськбуду" та "Київгазу".

У травні 2009 року "Новий регіон" уклав договір з Київрадою в особі Головного управління  комунальної власності про купівлю 5,67 мільйона акцій "Київхімволокна" (51%).

У серпні цього року Генпрокуратура звернулася в Господарський суд, де заперечила продаж, називаючи укладений договір купівлі-продажу незаконним, оскільки аукціон був проведений з порушеннями.

Прокуратура зажадала заарештувати куплені акції, заборонити їхнє відчуження та накласти табу на будь-які дії по зміні в реєстрі власників іменних цінних паперів. Суд задовольнив позовні вимоги.

Крім того, наприкінці серпня Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом службової недбалості службових осіб Київської міськради. Печерський райсуд у рамках цієї справи суд дав санкцію на обшук секретаря Київради Олеся Довгого та керівника Головного управління комунальної власності Анатолія Чуба.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ