СБУ знову прошерстила мерію, - КарпунцовФото ТСН
СБУ у вівторок провела чергову виїмку документів у приміщенні КМДА.

Про це на прес-конференції у середу заявив депутат Київради від Блоку Кличка Валерій Карпунцов, повідомляє прес-служба політика.

"У рамках розслідування кримінальної справи, яка  порушена по факту втручання в електронні системи, працівниками СБУ вчора було вилучено понад 100 земельних справ в управлінні земельних ресурсів Київської адміністрації. Крім того, у рамках цієї ж справи вже проводиться безліч процесуальних дій",- зазначив Карпунцов.

Депутат також додав, що на минулому тижні відбулася перевірка в управліннях КМДА  Генпрокуратурою.

"На минулому тижні, за дорученням Адміністрації президента, Генеральна прокуратура провела перевірку в управліннях КМДА. За результатами тижневої перевірки було вирішено  внести близько 50 протестів прокуратури на рішення Київради, з приводу землевідведення", -  сказав Карпунцов.

Він також вислови переконання, що найближчим часом буде порушено не один десяток кримінальних справ. Мовляв, коли буде проведено увесь комплекс оперативно-розшукових  заходів, справи будуть порушені не лише фактові, але і відносно осіб.

"На сьогодні вже відновлюється розслідування по тих кримінальних справах, які були закриті. Зокрема, це і скандальні рішення на сесії у жовтні 2007 року, і справа щодо земельних махінацій чиновників із студентами. До речі, на сьогодні є інформація, що  кримінальної справа відносно виділення землі студентам переглядається на предмет законності", - зазначив Карпунцов. 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ