Черновецький покарав підлеглого, який жбурлявся мікрофоном журналіста


Начальник Головного управління житлового господарства КМДА Володимир Стороженко отримав догану від мера Леоніда Черновецького та суворо попереджений про недопущення подібного в майбутньому.

Так міський голова відреагував на інцидент, що стався у четвер між начальником Головного управління житлового господарства КМДА Володимиром Стороженком та журналістом телеканалу СТБ Сергієм Андрушком, повідомляє прес-служба КМДА.

"У будь-якій ситуації необхідно виявляти стриманість і повагу. Посадовець КМДА отримав догану та суворо попереджений", - сказав Черновецький.

Мер наголосив, що кожен працівник Київської адміністрації, а особливо високопосадовець, повинен чітко дотримуватись ділового та етичного кодексу та завжди виявляти стриманість і повагу до будь-яких звернень громадян - без розподілу за професійними чи іншими ознаками.

Водночас, за словами Стороженка, Андрушко перестрів його на вулиці під час обідньої перерви та почав розпитувати, як київським чиновникам буде житися під наглядом представника Кабміну.

"Коли я відмовився коментувати це питання, оператор СТБ перегородив мені шлях, а журналіст запитав, чи не боїмося ми, що нас всіх звільнять. Він поводився досить зухвало, я не зміг втримати себе в руках і вихопив у нього мікрофон, про що одразу ж пожалкував. Намагався повернути, але він не взяв", - виправдовувався Стороженко.

У мерії наголошують, що Стороженко є посадовою особою КМДА та не уповноважений давати коментарі з питань, які не входять до сфери його компетенції, однак поряд з цим він не має права проявляти неповагу до будь-якої людини.

Як відомо, у четвер чиновник Київміськдержадміністрації вирвав з рук журналіста телеканалу СТБ мікрофон та викинув його в урну.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ