БЮТ: Янукович наказав закрити рота киянам. Фото


Депутати фракції БЮТ у Київраді заявляють, що у правоохоронних установах Києва проводяться наради щодо методів придушення протестних масових заходів у столиці.

Відповідне доручення Головному управлінню з питань внутрішньої політики КМДА було надано з аргументацією про те, що протестні акцій нібито "шкодять іміджу столиці та створюють несприятливі умови для роботи урядових установ" новообраної влади, йдеться в повідомленні прес-служби БЮТ.

За інформацією бютівців, під час останньої такої наради перед правоохоронцями було оприлюднене доручення уряду, в якому йдеться  про задіяння усіх можливих засобів для недопущення акцій протесту біля основних адміністративних будівель. У першу чергу, біля адміністрації президента та Кабміну.

БЮТ нагадав меру Києва Леоніду Черновецькому та президенту Віктору Януковичу про те, що подібні дії суперечать Конституції, яка гарантує право громадянина на мирні зібрання та свободу висловлення думки, а також Декларації прав людини, якою встановлено, що кожна людина має право на свободу мирних зборів та асоціацій.

 
 
powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ