"Київводоканал" каже, що не причетний до котловану на ПрорізнійФото з сайту "Київводоканалу"
ВАТ "АК "Київводоканал" заявляє, що не має жодного стосунку до риття котловану (басейну) за адресою вул. Прорізна, 3.

Про це йдеться в заяві "Київводоканалу", оприлюдненій на офіційному сайті компанії.

"Ремонтно-будівельні бригади "Київводоканалу" не ведуть жодних робіт, пов'язаних з водопостачанням та водовідведенням, за означеною адресою. Товариство також не виступає замовником цих робіт - відповідно, не несе відповідальності за перебої з водою в будинках по вул. Прорізній", йдеться в заяві.

Водночас, "Київводоканал" заявляє, що про факт ведення будівельних робіт по вул. Прорізній повідомив органи місцевого самоврядування та прокуратуру.

Напис на паркані, встановленому на вул. Прорізній. Фото "Збережи старий Київ"

Як відомо, конфлікт між мешканцями і забудовником розгорівся в кінці січня 2010 року, коли забудовник встановив паркан на території скверу.

23 січня жителі та активісти розібрали паркан і віднесли його залишки до будинку КМДА.

1 лютого будівельники відновили частину паркану, однак мешканці протягом двох днів не дозволяли повністю оточити сквер. Дочекавшись від'їзду будівельної бригади, увечері 2 лютого місцеві жителі знову розібрали встановлені секції паркану, скинувши уламки у фонтан.

Однак, уже 3 січня паркан був відновлений, і співробітники ТОВ "Парус" усе-таки приступили до демонтажу фонтана.

Тоді ж виконуючий обов'язки заступника голови КМДА Ігор Добруцький запропонував меру Леоніду Черновецькому призупинити дію ордерів на забудову скверу на вул. Прорізній, а також провести громадські слухання з цього питання

5 лютого прокуратура Києва повідомила, що опротестувала рішення Київради про передачу в оренду ТОВ "Парус" земельної ділянки на вул. Прорізній, 3-5. 

Проте, 10 лютого зранку у сквері на Прорізній швидкими темпами розпочали рити котлован.

"Українська правда. Київ"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ